Rozpis od 5. 12. 2022 do 11. 12. 2022 (49. týden)

Tento týdenVytisknout rozpis
Poslední aktualizace: 4. 12. 2022 17:19
ZS Choceň - ledová plocha ZS Choceň - VIP Všechny plochy
po
5. 12.
06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 00
starší žáci + 9.třída
06:15 - 07:15
Bruslení škol
10:00 - 13:00
3. + 4. třída
15:15 - 16:15
1 + 2 + kurz
16:15 - 17:15
mladší žáci
17:30 - 18:30
junioři + dorost
18:45 - 20:00
KAROSA
20:15 - 21:30
út
6. 12.
06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 00
Bruslení škol
07:30 - 14:30
mladší žáci
15:00 - 16:00
starší žáci + 9.třída
16:15 - 17:15
junioři + dorost
17:30 - 18:45
muži A
19:00 - 20:15
Garda
20:30 - 21:30
Hurikáni Hemže
21:45 - 22:45
st
7. 12.
06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 00
Bruslení škol
10:00 - 13:00
ČKD
14:00 - 15:00
3. + 4. + ml. brankáři
15:15 - 16:15
starší žáci
16:30 - 17:30
veřejné bruslení
17:45 - 19:00
Hasiči
19:15 - 20:15
Garda - Voděrady
20:30 - 21:45
čt
8. 12.
06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 00
Bruslení škol
09:00 - 12:15
veřejné bruslení
13:00 - 15:00
3. + 4. třída
15:30 - 16:30
1 + 2 + kurz
16:30 - 17:30
dorost + 9. třída
17:45 - 18:45
Junioři
18:45 - 19:45
muži B
20:00 - 21:00
Hurikáni Hemže
21:15 - 22:15

9. 12.
06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 00
Bruslení škol
07:30 - 11:30
KOVOZAL
13:45 - 14:45
ENRGO
15:00 - 17:00
starší žáci
17:15 - 18:15
muži A
18:30 - 19:45
Quattro - Bejci
20:00 - 21:15
Hasiči - Dlouhoňovice
21:30 - 22:45
so
10. 12.
06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 00
Fišer
06:30 - 07:30
kurz
07:45 - 08:45
3. třída | HC Spartak Choceň - HC Spartak Polička
09:00 - 10:00
2. třída | HC Spartak Choceň - HC Spartak Polička
09:00 - 10:00
3.třídy
10:00 - 11:00
2. třída | HC Spartak Choceň - Loko. Česká Třebová
11:00 - 12:00
3. třída | HC Spartak Choceň - HC Litomyšl
12:00 - 13:00
Starší žáci | HC Spartak Choceň - HC Chrudim
13:15 - 15:15
9.třída - Trutnov
15:30 - 18:00
veřejné bruslení
18:30 - 20:30
Sešlost - Běstovice
21:00 - 22:15
ne
11. 12.
06 - 0707 - 0808 - 0909 - 1010 - 1111 - 1212 - 1313 - 1414 - 1515 - 1616 - 1717 - 1818 - 1919 - 2020 - 2121 - 2222 - 2323 - 00
Kujebáci - Tisová
07:15 - 08:30
Mladší žáci | HC Spartak Choceň - HC Skuteč
08:45 - 10:45
Junioři | HC Spartak Choceň - HCM Jaroměř
11:00 - 13:30
veřejné bruslení
13:45 - 15:30
Muži A | HC Spartak Choceň - HC Opočno
16:15 - 19:15
Divočáci - Pohoda
19:30 - 20:45
Vlci - Tigers
21:00 - 22:15

Základní informace

HC Spartak Choceň, z.s.
U Koupaliště 1281
565 01 Choceň
IČO: 15030288
Email: hokej@hcchocen.cz

Podrobnější informace o provozu Zimního stadionu, pronájmu ledové plochy a ceníku najdete zde.